نوسان اندک در بازار طلا و ارز

چهارشنبه, 24 مهر 1398 ساعت 17:14

امروز قیمت‌ها در بازار طلا، سکه و ارز با نوسان اندکی همراه بود.

شاخص بورس بر سر دو راهی

چهارشنبه, 24 مهر 1398 ساعت 15:08

شاخص کل در بازار بورس امروز (چهارشنبه) بعد از ریزش سنگینی که روز گذشته تجربه کرد، ۶۶۷ واحد رشد داشت و با رقم ۳۰۹ هزار و ۶۴۶ واحد به معاملات پایان داد.

با توجه به تدریجی بودن گزارشات زمانبندی پرداخت سود ، تا ساعات پایانی امروز خبر در حال تکمیل شدن است 

با توجه به تدریجی بودن گزارشات ، تا ساعات پایانی امروز خبر در حال تکمیل شدن است 

قثابت
کارخانه های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان

افشای اطلاعات بااهمیت - (واگذاری سهام - گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۳۹۹/۰۴/۳۱

شرح : شرکت اصلی در تاریخ1398/07/08 نسبت به واگذاری بخشی از سرمایگذاری خویش در سهام شرکت فراورده های غذایی و قند تربت جام بالغ بر تعداد 2،000،000 سهم به نرخ 5،908 ریال به خارج از گروه با سودی بالغ بر 11،489میلیون ریال پس از کسر هزینه های انتقال اقدام نموده است.در نتیجه عملیات فوق سود(زیان) تلفیقی هر سهم به میزان 23 ریال تاثیر مثبت می پذیرد.

 


کنور
توسعه معدنی و صنعتی صبا نور

افشای اطلاعات بااهمیت - (دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات - گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۳۹۸/۱۲/۲۹

شرح : افزایش مبلغ فروش به دلیل افزایش "نرخ فروش" بر اساس مصوبه 127792/60 مورخ 98/05/06 وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین افزایش در "مقدار فروش" در شهریور ماه سال جاری در مقایسه با 5 ماهه گذشته می باشد.


شاوان
پالایش نفت لاوان

افشای اطلاعات بااهمیت - (تغییرات در ترکیب تولید / فروش محصولات - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۳۹۸/۱۲/۲۹(اصلاحیه)

شرح : احتراماً‌ ، بازگشت به نامه با شماره پیگیری 574407 درخصوص افشای اطلاعات با اهمیت این شرکت، بدینوسیله به استحضار می رساند راه اندازی پروژه ایزومریزاسیون در سال 98 که منجر به تولید بنزین یورو 4 بوده در گزارش تفسیری پایان سال مالی 1397 بصورت ضمنی در سامانه کدال به اطلاع سهامداران رسانیده شده است لذا باتوجه به مشکلات ایجاد شده در بهره برداری از پروژه مزبور ، با تلاش کارکنان این شرکت افزایش تولید بنزین معمولی و یورو 5 مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت میزان تولید بنزین معمولی از مهر ماه سال جاری ماهیانه 500ر75 بشکه افزایش یافته است. همچنین امکان تولید بنزین یورو 5 نیز میسر بوده که تولید آن در مراحل نهایی می باشد و به محض تولید، اطلاع رسانی خواهد شد ، ضمناً باتوجه به اینکه نرخ های فروش فرآورده های نفتی توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران بصورت ماهیانه اعلام می گردد ، مقادیر و مبالغ فروش و سودآوری مربوطه نیز در صورتهای مالی و گزارش تفسیری 6 ماهه ، 9 ماهه و سالیانه به اطلاع سهامداران محترم رسانیده خواهد شد.

با توجه به تدریجی بودن گزارشات زمانبندی پرداخت سود ، تا ساعات پایانی امروز خبر در حال تکمیل شدن است 

قیمت سکه، طلا و ارز در روز سه‌شنبه

سه شنبه, 23 مهر 1398 ساعت 18:06

در حالی که بازار ارز امروز، سه‌شنبه، تغییر چندانی نکرد و قیمت‌ها ثابت ماند، قیمت انواع سکه با افزایش ۱۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته همراه بود.

شاخص کل در بازار بورس امروز (سه شنبه) ۱۰ هزار و ۸۹۲ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم ۳۰۸ هزار و ۹۷۸ واحد رسید.

با توجه به تدریجی بودن گزارشات ، تا ساعات پایانی امروز خبر در حال تکمیل شدن است 

با توجه به تدریجی بودن گزارشات زمانبندی پرداخت سود ، تا ساعات پایانی امروز خبر در حال تکمیل شدن است 

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com