اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت تجارت الكترونيك پارسيان كيش (سهامی عام)

سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 17:16

بنا به اطلاعیه شرکت فرابورس ایران ، سهام شرکت تجارت الكترونيك پارسيان كيش (سهامی عام) روز شنبه مورخ 1397/06/31 در نماد "تاپكيش1" به روش ثبت سفارش عرضه اولیه خواهد شد .

 

به همین منظور از 400 میلیون سهم شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش جمعا 40 میلیون سهم معادل 10 درصد عرضه خواهد شد.


حداکثر سهام قابل خریداری توسط اشخاص حقیقی و حقوقی : 800 سهم

دامنه قیمت در ثبت سفارش : از مبلغ 1،600 ریال تا مبلغ 1،700 ریال

ساعت ثبت سفارش روز شنبه اعلام خواهد شد.


معرفی شرکت :
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (سهامی عام) در تاریخ 1387/06/18 تأسیس و تحت شماره 7414 در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش (جهت انجام فعالیتهای بازرگانی مجموعه بانک پارسیان) به ثبت رسیده است.

شرکت کیپک رسالت خود را بهبود و افزایش کسب‌ و کار الکترونیک و همچنین کاهش مشکلات و موانع موجود در این صنعت اعلام می‌نماید و ما مبنای به وجود آمدن خود را دانش‌ بنیان و جهت حرکتمان را رسیدن به خودکفایی قرار داده‌ایم تا توانسته باشیم علاوه بر پیشرفت کشور، زمینه اشتغال جوانان شایسته این مرز و بوم را مهیا کرده باشیم.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در رتبه ‌بندی شرکت‌ های برتر کشور در سال 95 که توسط سازمان مدیریت صنعتی (IMI100) انجام پذیرفت، موفق به کسب رتبه 167 از نظر میزان فروش/ درآمد در بین 500 شرکت برتر کشور گردید. همچنین این شرکت از حیث فروش در صنعت در سال 94 در گروه رایانه و فعالیت‌ های وابسته موفق به کسب رتبه 7 در این دسته ‌بندی گروه ‌های صنعتی قرار گرفت.

این شرکت، نماینده انحصاری فروش و تأمین و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌ های POS شرکت‌ های Bitel و دارای نمایندگی انحصاری تولید، مونتاژ و تعمیرات تخصصی دستگاه POS در شهرک صنعتی پرند است.

 

جهت مشاهده اطلاعیه فرابورس اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده امیدنامه شرکت اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده ارزشگذاری شرکت اینجا کلیک کنید.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 17:17
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com