عرضه اولیه شرکت داروسازی آوه سینا

یکشنبه, 22 مهر 1397 ساعت 17:00

اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت داروسازی آوه سینا (سهامی عام) به روش ثبت سفارش در نماد "داوه1" در روز دوشنبه مورخ 1397/07/23

 

به گزارش بورس اخبار بنا به اطلاعیه شرکت فرابورس ایران از مجموع 350 میلیون سهام شرکت دارو سازی آوه سینا تعداد 35 میلیون سهم معادل 10 درصد از کل سهام در روز دوشنبه 23 مهر 1397 عرضه اولیه خواهد شد .
بنا به همین اطلاعیه

حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی : 700 سهم

دامنه قیمت : حداقل 3،000 ریال و حداکثر 3،300 ریال

می باشد.

جهت اخذ اطلاعیه عرضه اینجا کلیک کنید.

جهت اخذ امیدنامه اینجا کلبک کنید.

 

درباره شرکت

شرکت داروسازی آوه سینا تولید کننده اشکال دارویی جامد است. این شرکت از تاریخ تاسیس آن در سال ۱۳۸۲ انواع محصولات خود را به مشتریان داخلی و خارجی عرضه مینماید. امور نظارتی، بازاریابی و فروش و دیگر امور اداری در دفتر مرکزی تهران و پژوهش و پردازش فرمولاسیون در ازمایشگاه های تهران صورت می پذیرند. مدیریت مواد، تولید و کنترل کیفت و ضمانت کیفیت در دو کارخانه مجزا در شهر صنعتی کاوه واقع در ساوه در ۹۰ کیلومتری جنوب تهران انجام می شوند.
شرکت داروسازی آوه سینا در سال ۱۳۹۵ توسط معاونت پژوهش و پردازش نهاد ریاست جمهوری شرکت دانش بنیان شناخته شده است. کسب این رتبه بر اساس پیشینه ممتاز آوه سینا در امر پژوهش و پردازش می باشد. مقالات متعدد در نشریات علمی و ثبت اختراع های بین المللی شاهدی بر این مدعا هستند.
این شرکت در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت جایزه تکنولوژی-کیفیت (Technology-Quality Award) در صنایع دارویی از اتحادیه ی اروپا (ICS GROUP) گردید.

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com