عرضه اولیه سهام شرکت صنایع ماشین های اداری ایران (سهامی عام) در نماد " مادیرا "

شنبه, 03 آذر 1397 ساعت 17:46

اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت صنایع ماشین های اداری ایران (سهامی عام)

به گزارش بورس اخبار بر مبنای اطلاعیه شرکت فرابورس ایران روز دوشنبه مورخ 1397/09/05 سهام شرکت صنایع ماشین های اداری ایران در نماد "مادیرا1" به روش ثبت سفارش عرضه اولیه خواهد شد.

برمبنای این اطلاعیه از مجموع 1،200 میلیون سهم شرکت صنایع ماشین های اداری ایران تعداد 120 میلیون سهم (معادل 10 درصد) در بازار فرابورس ایران عرضه خواهد شدو محدودیت های سفارش بشکل زیر خواهد بود:
حداکثر سهام قابل خریداری اوسط هر شخص حقیقی و حقوقی : 2،000 سهم
حداقل قیمت در ثبت سفارش : 3،320 ریال
حداکثر قیمت در ثبت سفارش : 3،650 ریال
حداکثر مبلغ لازم برای ثبت سفارش : 7،300،000 ریال

 

جهت مشاهده اطلاعیه عرضه اینجا کلیک کنید


درباره گروه مادیران :
گروه مادیران با بیش از 50 سال تجربه موفق در ارائه کالاهای با کیفیت و خدمات پس از فروش، یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه IT و ماشینهای اداری در ایران است و اکنون با تجربه ای مفید و مستمر پیشگام تولید و عرضه بهترین لوازم صوتی و تصویری و لوازم خانگی در ایران می باشد.
گروه مادیران که در سال 1343 تاسیس شده است یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه IT در ایران می باشد. مادیران شرکتی کاملا خصوصی است که توسط چندین نسل از خانواده و مدیرانی کاملا حرفه ای اداره می شود. بیش از 50 سال تجربه موفق در ارائه کالاهای باکیفیت و خدمات پس از فروش آنها در سراسر کشور از افتخارات مادیران می باشد.


شرکای جهانی :
به جهت حسن عملکرد و اعتبار خود، طی سالیان متمادی به عنوان نماینده انحصاری شرکت های معتبر بین المللی انتخاب شده و محصولات آنها را به سراسر ایران معرفی کرده ایم. شرکت مادیران نماینده انحصاری برندهایی همچون LG Electronics، Sharp، Epson و Renault Trucks می باشد که سابقه برخی از این همکاری ها به دهه 1340 بازمی گردد.

 

جهت دریافت امید نامه شرکت ایجا کلیک کنید

 

جهت دریافت فایل ارش گذاری شرکت کلیک کنید

 

آخرین ویرایش در شنبه, 03 آذر 1397 ساعت 17:58
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com