اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر (سهامی عام)

شنبه, 25 اسفند 1397 ساعت 12:01

 به گزارش بورس اخبار روز یکشنبه مورخ 1397/12/26 سهام شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر (سهامی عام) در نماد "بزراگرس1" به روش ثبت سفارش عرضه اولیه خواهد شد.

 از تعداد 3،000 میلیون سهام شرکت بیمه معلم تعداد 150 میلیون سهم معادل 5 درصد عرضه خواهد شد که مشخصات عرضه جهت ثبت سفارش بشرح ذیل می باشد.

حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی : 1،000 سهم

حداقل قیمت در ثبت سفارش : 1،400 ریال
حداکثر قیمت در ثبت سفارش : 1،500 ریال
حداکثر مبلغ مورد نیاز برای ثبت سفارش : 1،510،000 ریال

 

جهت دریافت اطلاعیه عرضه اولیه شرکت اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت امید نامه شرکت اینجا کلیک کنید.

 

جهت دریافت ارزشگذاری شرکت اینجا کلیک کنید.

 

 

 درباره شرکت : 

پروژه نیروگاه زاگرس کرمانشاه مپنا شامل چهار واحد گازی به ظرفیت ۱۶۲ مگاوات (مجموعاً ۶۴۸ مگاوات) در شرایط ایزو (ISO) است که در آن از چهار واحد توربین گاز V94.2 طرح نیام استفاده شده است.

این نیروگاه در کیلومتر ۲۵ جاده کرمانشاه به همدان جای گرفته و تمام واحدهای نیروگاه به کارفرما تحویل موقت شده است. کارفرمای پروژه، سازمان توسعه برق ایران، مشاور کارفرما در این پروژه شرکت مهندسین مشاور قدس نیرو است. همچنین پیمانکار اصلی این پروژه شرکت توسعه یک مپنا بوده که در تاریخ ۳ دی ۸۸ عملیات اجرایی ساخت نیروگاه را شروع کرد. عملیات اجرایی و ساخت نیروگاه زاگرس کرمانشاه حدود ۱۸ ماه به طول انجامید و اولین واحد آن ۲۴ تیرسال ۸۹ سنکرون (وارد مدار) شد.

از سوی دیگر مهندسی، تأمین و احداث پست نیروگاه با ظرفیت ۴۰۰ کیلو ولت نیز برعهده شرکت کارفرما بوده است. همچنین براساس استراتژی مصوب، این پروژه در قالب ۲۲ قرارداد با پیمانکاران فرعی در بخش‌های مهندسی، تأمین تجهیزات و اجرا، انجام شده است. درسال ۹۲ ، بر اساس طرح تغییر استراتژی گروه  مپنا ، مسئولیت شرکت توسعه یک در این پروژه به MC پروژه تغییر کرد.

 

آخرین ویرایش در شنبه, 25 اسفند 1397 ساعت 13:02
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com