اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان (سهامی عام) - زماهان

یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 12:38

 به گزارش بورس اخبار روز دوشنبه مورخ 1397/12/27 سهام شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان (سهامی عام) در نماد "زماهان1" به روش ثبت سفارش عرضه اولیه خواهد شد.

از مجموع 400 میلیون سهم شرکت تعداد 40 میلیون سهم معادل 10 درصد در روز عرضه ، عرضه خواهد شد و مشخصات عرضه جهت ثبت سفارش بشرح زیر می باشد.

حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی : 400 سهم
حداقل قیمت در ثبت سفارش : 3،800 ریال
حداکثر قیمت در ثبت سفارش : 4،000 ریال
حداکثر مبلغ مورد نیاز : 1،610،000 ریال

جهت دریافت اطلاعیه عرضه اولیه اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت امید نامه شرکت اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت ارزشگذاری شرکت اینجا کلیک کنید.

 درباره شرکت:

شرکت ماهان از سال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده است . این شرکت با بیش از 15 سال سابقه فعالیت از بزرگترین شرکت های تولید کننده جوجه یک روزه گوشتی در ایران می باشد.
شرکت ماهان با بکارگیری روش های دقیق علمی و مدیریتی همگام با تکنولوژی روز دنیا حرکت نموده است و همواره به عنوان شرکتی پیشرو در ارتقاء سطح کیفی و کمی تولیدات شناخته شده و با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص توانسته است شاخص عملکرد مطلوب را در سطح مزارع پرورش جوجه یکروزه گوشتی بدست آورد.

این شرکت در برآورده نمودن نیاز های مشتریان و جلب رضایت ایشان همیشه مدیریتی پاسخگو داشته که با بهره گیری از کارشناسان مجرب در واحد خدمات مشتریان خدمات مطلوب مشاوره ای را از راه بازدیدهای دوره ای برنامه ریزی شده، برگزاری سمینارهای تخصصی، چاپ و نشر بولتن های علمی و ارائه خدمات مختلف اطلاع رسانی از طریق وب سایت اختصاصی به مشتریان خود ارائه می نماید.

شرکت با بهره گیری از واحدهای تولیدی مستقر در استانهای کرمان، تهران، قزوین و مازندران ضمن کاهش ریسک بهداشتی، محصول تولیدی را در سرتاسر ایران توزیع و امکان پرورش 420.000 قطعه مرغ مادر در هر دوره را فراهم می نماید.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 16:51
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com