گزارش شرکت ها - سه شنبه 01-03-98 - نماد - حپارسا ، لخانه

چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 08:00

با توجه به تدریجی بودن گزارشات زمانبندی پرداخت سود ، تا ساعات پایانی امروز خبر در حال تکمیل شدن است 

لخانه
لوازم خانگی پارس

شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده

پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری شرکت سرمايه گذاري تامين اجتماعي و احتمال طرح و اشا مبنی بر کمک 40 ميليارد توماني به استحضار می رساند در راستاي عمل به توصيه مقام معظم رهبري (رونق توليد ) و توجه جناب آقاي دکتر رضواني فر مدير محترم عامل شستا شرکت کارخانجات لوازم خانگي پارس طي ميثاق نامه اي با معاونان محترم شستا در جهت بهبود و افزايش توليد محصولات خود به 140هزار دستگاه در سال جاري متعهد شد.که اين امر با پرداخت مبلغ دويست ميليارد ريال بصورت قرض الحسنه از سوي شستا، ان شاءالله محقق خواهد شد.

 


حپارسا
توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان

افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - افزایش نرخ حمل محمولات شرکت ملی پخش- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۳۹۸/۰۶/۳۱

شرح رویداد : پیرو اطلاع رسانی قبلی درخصوص افزایش نرخ حمل محمولات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به استحضار می رساند اقدامات لازم در این خصوص صورت گرفته ولی تاکنون منجر به ابلاغ افزایش نرخ از سوی آن شرکت نگردیده است . از طرفی با توجه به اینکه شرکت بین المللی توسعه ساحل و فراساحل نگین کیش سهامدار عمده این شرکت و زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری غدیر ، بایستی صورتهای مالی تلفیقی خود را تهیه وبه سازمان بورس ارسال نماید ، با هماهنگی حسابرس مستقل شرکت تصمیم بر این شد که صورتهای مالی دوره شش ماهه منتهی به 29/12/1397 در شرایط عدم افزایش نرخ حمل محمولات شرکت ملی پخش و افزایش نرخ حق دسترسی و لکوموتیو راه آهن تهیه و ارسال گردد. لازم به توضیح است که درصورت تحقق افزایش نرخ کرایه حمل به میزان 2/20 درصد ، درآمدهای عملیاتی از مبلغ 1.212.760میلیون ریال پیش بینی قبلی به مبلغ 1.415.200 میلیون ریال و بهای تمام شده نیز از مبلغ 930.747 میلیون ریال پیش بینی قبلی به مبلغ 1.143.936 میلیون ریال افزایش خواهد یافت . افزایش بیشتر بهای تمام شده بابت افزایش نرخ حق دسترسی و لکوموتیو در مقایسه با درآمد و همچنین افزایش هزینه استهلاک واگنها بعلت افزایش مبلغ خریدقطعات واگنها می باشد . بدیهیست این شرکت پیگیریهای لازم برای دریافت افزایش نرخ را انجام و هرزمان این مهم به نتیجه قطعی برسد با هماهنگی سازمان بورس واوراق بهادار به اطلاع عموم خواهد رسید.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 18:26
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com