http://www.bourseakhbar.net/images/main/banner/ba_telegram_g01.gif

 

آخوندی: امروز، آخرین روز کاری من است

شنبه, 28 مهر 1397 ساعت 16:44

وزیر راه و شهرسازی که صبح شنبه متن استعفای خود را منتشر کرد، در آیین رونمایی از چند طرح هوشمند شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تصریح کرد: امروز، آخرین روز کاری من است.

 

به گزارش بورس اخبار از ایرنا، «عباس آخوندی» عصر امروز اعلام کرد: امروز در آخرین روز کاری ام شاهد رونمایی از طرح های هوشمند شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هستیم.
آخوندی ادامه داد: با راه اندازی این سامانه های هوشمند، به آینده رشد فناوری در ایران بسیار امیدوار می شویم.
وی از کارشناسان ایرانی که این طرح های فرودگاهی را به سرانجام رسانده اند، تجلیل کرد و افزود: طرح هایی که امروز شاهد بهره برداری از آنهاییم افق روشنی از توسعه این صنعت و آینده آن پیش روی ما می گشاید.
آخوندی در حاشیه این آیین، از ترمینال سلام بازدید کرد که هشتم مهرماه مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در بازدید خبرنگاران اعلام کرده بود بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و آبان ماه امسال به بهره برداری می رسد.
به گزارش ایرنا، وزیر راه و شهرسازی امروز (شنبه) متن استعفای خود را که دهم شهریورماه نوشته شده بود، منتشر کرد که بر پایه آن، با توجه به اختلاف نظر در شیوه بازآفرینی شهری خواهان کناره گیری از همراهی با هیات دولت دوازدهم است.
در بخشی از استعفانامه آخوندی که تصویر آن در شبکه های اجتماعی منتشر شد، آمده است: من بر این اعتقادم که سه اصل پایبندی به قانون، احترام به حقوق مالکیت و اقتصاد بازار رقابتی را در هیچ شرایطی نباید زیر پا گذاشت.
آخوندی پیش از برنامه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، صبح امروز برای امضای تفاهمنامه «برنامه تولید و اشتغال در زمینه بازآفرینی شهری» به سازمان برنامه و بودجه رفته بود.
هنوز رییس جمهوری درباره کناره گیری وزیر راه و شهرسازی نظری نداده است.

آخرین ویرایش در شنبه, 28 مهر 1397 ساعت 18:23
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com