وحید تاج و محمد معتمدی به ارکستر سازهای ملی پیوستند

دوشنبه, 15 تیر 1394 ساعت 10:00

اولین اجرای ارکستر سازهای ملی به رهبری اسماعیل تهرانی و با صدای وحید تاج و محمد معتمدی امشب 27 تیر در تالار وحدت برگزار خواهد شد. 

به گزارش ایرنا، در این کنسرت که اولین اجرای ارکستر سازهای ملی است، اسماعیل تهرانی رهبری ارکستر را بر عهده خواهد داشت و محمد معتمدی و وحید تاج به عنوان خواننده به هنر نمایی می پردازند. همچنین قطعاتی از درویش خان، عارف، مرتضی محجوبی، علی نقی وزیری، روح الله خالقی، حسین دهلوی، اسماعیل تهرانی، بهزاد عبدی وحمید متبسم اجرا خواهد شد.

این گزارش به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی حاکی است که ارکستر سازهای ملی ساعت 21:30 در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت و علاقمندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

**فراخوان مقاله نقش پیانو در موسیقی دستگاهی ایرانی 
فراخوان مقاله با موضوع نقش پیانو درموسیقی دستگاهی ایرانی با هدف انتشار کتاب حاوی مجموعه مقالات ارسالی ازسوی شهروندان در فرهنگ سرای ارسباران اعلام شد . 

علاقه مندان می توانند مقالات خود را تا پایان وقت اداری پنجشنبه یکم مردادماه با موضوعات (سبک شناسی نوازندگی در پیانو ایرانی، بررسی زندگی نوازندگان پیانو ایرانی، تکنیک نوازندگان پیانو ایرانی، بررسی آهنگ سازی درآثار ارکسترال نوازندگان پیانو ایرانی، نگارش ردیف موسیقی ایرانی برای پیانو، هارمونی درپیانو ایرانی و شیوه های آموزش پیانو ایرانی) به پست الکترونیک باشگاه موسیقی ارسباران به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند . 
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، س از داوری توسط اساتیدی چون سیاوش بیضایی، مهران پورمندان، محسن شهرناز دار تا 5 مرداد اعلام و پذیرفته شدگان موظفند اصل مقالات خودتا 5 شهریورماه به پست الکترونیک باشگاه موسیقی ارسباران ارسال کنند.  نقش پیانو در موسیقی دستگاهی ایران در نشست تخصصی موسیقی شهریورماه با حضور اساتید، منتقدین ، صاحب نظران واهالی موسیقی بررسی می شود. 
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشترمی توانند به فرهنگ سرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان ، مراجعه و یا با شماره تلفن 22872818 تماس بگیرند. 

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com