سی.ان.ان: شرایط زندگی در پاریس تغییر کرده است

دوشنبه, 25 آبان 1394 ساعت 12:00

شبکه تلویزیونی سی.ان.ان گزارش داد، با وحشتی که شب گذشته در پی توهم شنیدن صدای تیراندازی پاریس را فراگرفت، اکنون پایتخت نشینان فرانسه دریافتند که شرایط زندگی دراین شهر دیگر تغییر کرده است.

 

به گزارش بورس اخبار سی.ان.ان امروز دوشنبه در گزارشی اعلام کرد: صدها نفر شب گذشته هنگامی که برای ادای احترام به قربانیان حوادث جمعه شب گذشته (22آبان) جمع شده بودند و شمع روشن می کردند، ناگهان با توهم شنیدن صدای تیراندازی، وحشت زده در پایتخت فرانسه به این سو و آن سو گریختند.
این شبکه تلویزیونی آمریکایی افزود: به خوبی می توان رعب و وحشت را در پایتخت فرانسه احساس کرد.
بر اساس این گزارش، شهروندان پاریسی به سی.ان.ان گفتند: حوادث جمعه شب گذشته آنها را دچار شوک کرده است.
'کلاریسا وارد' Clarissa Ward خبرنگار سی.ان.ان در ادامه این گزارش گفت: اکنون پاریسی ها می بینند که وضعیت (امنیتی) تا چه اندازه (در پایتخت) شکننده است. هراس عمیقی در پاریس به وضوح احساس می شود و مشخص نیست وضعیت کی و چگونه به حالت عادی باز می گردد.
در حمله تروریستی جمعه شب پاریس (22آبان)، شش تیراندازی و دو انفجار انتحاری در هفت نقطه پاریس روی داد. این برای نخستین بار در تاریخ فرانسه است که عملیات انتحاری در خاک این کشور صورت می گیرد.
در این حملات تروریستی حدود 130 نفر کشته و 352 تن دیگر نیز مجروح شدند.
'کریستوفر دیکی' سردبیر نشریه آمریکایی 'دیلی بیست' روز گذشته در تحلیلی به صراحت به شبکه تلویزیونی فرانس 24 گفت که فرانسه با ناکامی بزرگ اطلاعاتی در حملات پاریس مواجه شده است.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 25 آبان 1394 ساعت 13:01
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com